• پشتیبانی : 09371111793
  • دفتر مرکزی:05137136062
0 مورد - 0 ریال
سبد خرید شما خالی است
بروزرسانی

کپسول گاز سرماسازr134a

چاپ
محصول در انبار موجود است
2,650,000 ریال
مدل
کالا
وزن

گاز r-134a یک گاز بدون کلر است که جهت استفاده به جای گاز R-12 ، به دلیل آنکه به لایع اوزون آسیب نمیرساند طراحی گردیده است. در حالت کلی میتوان گفتR-134a برای جایگزینی R-12 ساخته شده البته در جاهایی که دمای پروسه اواپراتور ۲۳°F و یا بالاتر است.

در مورد دماهای پایین اواپراتور  که  نسبت کمپرسور(compressor rasio) بالا است، گاز R-134a راندمان کمتری نسبت به R-12 دارد و این اختلاف ظرفیت بین ۳۰%~۴۰%میباشد. برای کاربردهای دما پایین جایجایی این دو گاز مناسب نمی باشد و استفاده از این گاز برای کمپرسورهایی که برای گاز R-22 طراحی شده اند مجاز نمی باشد. گازی غیر سمی و غیر قابل شعله ور است.

روغن های پلی استر خاصیت جذب رطوبت را از اطراف خود دارند که این مطلب در شکل ۳ نشان داده شده است که می توانیم ببینیم روغن های پلی استری میزان رطوبت بیشتری را نسبت به روغن های معدنی  سریع تر و با مقدار بیشتری جذب می کنند. تا زمانی که رطوبت در سیستم بیشتر از ۱۰۰ppm باشد، میتواند باعث خوردگی و از بین بردن کمپرسور گردد و بایستی کل سیستم را به صورت کامل آب بند نگه داشت تا از ورود آلودگی و رطوبت جلوگیری گردد و روغن باید در بسته های کاملا آب بند بسته بندی گردد و در صورت بازکردن بسته بندی روغن و عدم استفاده از مقداری از آن بایستی باقی مانده روغن را آب بند کرد و از باز گذاشتن کمپرس و اجزای سیستم بدون وکیوم و در معرض هوا جلوگیری گردد

کاتاکوگ مشخصات گاز r134apdficon

تحویل:

خرید بیش از 3 کپسول گاز در سرتاسر مشهد رایگان میباشد،و کمتر از آن به عهده ی مشتری است،همچنین در شهرستانها کرایه حمل بر عهده ی خریدار محترم خواهد بود.

امنیت خرید از شرکت پایاانرژی:

نماد اعتماد الکترونیکی ، گواهی و تاییدیه ای است که به کسب و کارهای اینترنتی که دارای هویت مشخص و معتبری هستند و در امورات فروش و خدمات به مشتری بدون نقص عمل میکنند از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت اهدا میشود.وجود نماد الکترونیکی که پس از گذراندن مراحل دشوار قانونی به کسب وکار اینترنتی داده میشود،مهر تاییدی است بر خرید راحت و مطمئن از سایت مورد نظر،شرکت پایاانرژی از اولین شرکتهای تخصصی در زمینه ی فنی و مهندسی و تجهیزات و تاسیسات تهویه مطبوع،سرمایش و گرمایش در استان خراسان رضوی میباشد که کسب و کار اینترنتی خود را از سالیان پیش بنا نموده و مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره -که ارزشمندترین و معتبرترین درجه نماد الکترونیکی میباشد،-شده است و نماد اعتماد دوستاره به علت وجود فیلترهای متعدد قانونی و سلامت کسب و کار به شرکتهای بسیار کمی اعطا شده است،همچنین شرکت پایاانرژی با شیوه ی نوین مشتری مداری و خدمت به مشتری،همواره مشتریان محترم را مهمترین اصل قرار داده و رضایت مشتریان عزیز موید این موضوع میباشد،خرید از سامانه ی اینترنتی پایاانرژی بسیار مطمئن و راحت بوده و تمامی سوابق پرداخت،آماده سازی و تحویل به مشتری در سوابق مشتریان عزیز ثبت میگردد و گزارش آن به صورت کامل ارسال میگردد ودر صورت کوچکترین نارضایتی از سوی مشتری،شرکت پایاانرژی خود را متعهد به بازپرداخت و جبران نارضایتی میداند،با آسایش و اطمینان از سایت پایاانرژی خرید نموده و از عرضه ی کالا و محصولات و ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

تماس با ما

مطمئن ترین راه برای پرسیدن سوال  ارسال ایمیل می باشد. اطلاعات زیر در اختیار شما هستند :

  • خراسان رضوی- مشهد-بلوار سازمان آب،بلوار قاضی طباطبائی،قاضی طباطبائی 10
  • 09371111793
  • تلفن: 05137136062 
  • فاکس: 05137516750
بالا