• پشتیبانی : 09371111793
 • دفتر مرکزی:05137136062
0 مورد - 0 ریال
سبد خرید شما خالی است
بروزرسانی

نقد و بررسی اسپلیت lg nextplus bv126stq

کولرگازی اینورتردار سری v ال جی مدل BV126STQ

اسپلیت کولرهای ال جی در کشور ما از بیشترین اقبال برخوردار بوده است ودر طی سالیان گذشته این برند توانسته است با کیفیت بالای محصولات خود و ارائه ی آپشنهای مختلف و موردنیاز به پرفروشترین برند در سطح کشور تبدیلشود،بویژه آنکه با آب و هوای کشور ما سازگار بوده و اقبال عمومی را به همراه داشته است.کولرگازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر از سری کولرهای اینورتردار میباشد و با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش ارائه شده است،در سری اینورتر v کولرهای ال جی از برترین تکنولوژی اینورتر استفاده شده است و بیش از 58 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه دارد.از لحاظ قیمتی نیز با توجه به آپشنهای کاربردی قیمت آن مقرون به صرفه است.

ویژگی های مهم کولر گازی ال جی نکست پلاس

از ویژگی های مهم و بارز کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq می توان به سیستم اسکن هوشمند اشاره کرد.

اسکن هوشمند موجود در کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq، قابلیت شناسایی موقعیت  مکانی و فعالیت های کاربر را دارا می باشد تا  دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را  به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید.

زمانی که شخصی در محیط حضور ندارد ،کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین بازمی گردد و بدین صورت  از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری  به عمل می آورد.

قابلیت اسکن هوشمند (Smart Scan)کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq با بهره‌مندی از فناوری حسگر هوشمند (Intelligent Sensor) به دست می‌آید که با تشخیص عدم حضور افراد در محیط اتاق به صورت خودکار میزان خنکی هوا را به تدریج کاسته و هر ۲۰ دقیقه اجازه افزایش دما به میزان یک درجه سلسیوس را می‌دهد.

scan

این قابلیت می تواند مصرف انرژی را در اسپلیت های نکست پلاس اینورتر ال جی تا 13 درصد کاهش دهد.

فناوری اینورتر کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq از نوع فناوری Inverter V می باشد که با استفاده از آن می توان تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

قابلیت های اینورتر V به همراه سیستم اسمارت اسکن (که توانایی کاهش 13 درصدی انرژی را به همراه دارد) می توانند صرفه جویی در مصرف انرژی را تا 73 درصد افزایش دهد.

inverter

با بکارگیری پره های طلایی (Gold Fin)در قسمت خارجی دستگاه، کندانسور مبدل حرارتی موجود در کولر گازی اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر NEXT PLUS  از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.

کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq با بهره‌گیری از کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است. وجود سیستم حفاظت Gold Fin به صورت یک پوشش ایمنی از سطح مبدل حرارتی در برابر زنگ‌زدگی و دیگر عوامل محیطی مخرب محافظت می‌کند.

fin

کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq برای ایجاد سرمایش از گاز مبرّد R410aبهره می برند و کمپرسور روتاری به کار رفته در این اسپلیت ها تأمین سرمایش و گرمایش را تسهیل بخشیده و با عملکرد مطلوب این کمپرسور، طول عمر این اسپلیت ها افزایش پیدا می کند.

کیفیت هوای خروجی از کولر گازی اسپلیت نکست پلاس ال جی :

یکی دیگر از ویژگی های کولرهای گازی اسپلیت نکست پلاس اینورتر ال جی (LG) فیلتراسیون ایده آل هوای خروجی از آنها می باشد.

ابتدا دو فیلتر پلاس مستر آیونایزر و 3Mعمل فیلتراسیون را به ترتیب زیر انجام می دهند:

  • فیلتر ها و یونیزه کننده های مدرن و جدید مورد استفاده در کولر گازی اسپلیت اینورتر نکست پلاس ال جی،در برابر مواد و موجودات مضرری مانند بو،باکتری ،ویروس ها و مواد حساسیت زا از بهره بردار حفاظت می کنند.
  • فیلتر پلاس مستر آیونایزر موجود در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.
  • با استفاده از تکنولوژی ال جی بکار رفته در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر در فیلترهای 3M تمامی ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون از بین خواهند رفت
  • filter
   • ر ادامه فیلتر محافظ دوگانه ذرات و باکتری ها  با قطر بیشتر از 10 میکرون را از بین می برد.
   filter2
  • تمیز کننده خودکار پلاس مستر تعبیه شده در اسپلیت های ال جی مدل نکست پلاس اینورتر مدل BV126STQ، قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد.

  • tamizkonande

کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq، قادرند باد را در 4 جهت و به متراژ 15 متر، پرتاب نمایند. با این ویژگی، هر چقدر دمای هوای بیرون از محیط گرم باشد، هوای خنک به طور یکنواخت به تمامی نقاط منزل یا محیط اداری شما خواهد رسید

7

وجود کمپرسور و مبدل حرارتی پرقدرت با راندمان بالا همراه با ویژگی های منحصر به فرد دیگر در نکست پلاس اینورتر V، باعث خنک کنندگی سریع در این اسپلیت ها می شود

instantcooling

با فعال کردن حالت خواب عمیق کولرگازی اسپلیت Next Plus Inverter V ، دستگاه به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت،با افزایش 2 درجه ای دما خواهد بود.

sleep

نحوه محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت ها :

به صورت تجربی و محاسباتی طبق جدول زیر میتوانیم نسبت به مساحت،کولرگازی مناسب را بارعایت برخی نکات انتخاب نماییم:به صورت معمول برای هرمترمربع از طبقات معمولی ساختمان 400 تا 600 بی تی یو وبرای هر مترمربع ساختمان از طبقه ی پشت بام به دلیل گرم شدن دیوارها و سقف 600 تا 800 بی تی یو درنظر بگیرید

 

جهت طبقات معمولی

مساحت

جهت طبقات پشت بام

مساحت

قدرت سرمایشبرحسب btu/hr
تا 15 تا 12 9000
تا 22 تا17 12000
تا 35 تا25 18000
تا 45 تا 34 24000
تا 64 تا 45 32000
تا75 تا55 45000 ایستاده
تا100 تا75 60000 ایستاده

-چنانچه فضای موردنظر آفتاب گیر باشد به ظرفیت های مندرج در جدول بالا 10 درصد اضافه نمایید و اگر آفتابگیر نیست 10 درصد کم نمایید.

بازده انرژی چیست:نسبت توان خروجی به توان ورودی هر دستگاه برقی بازده انرژی خوانده میشود ودر کولرهای گازی این رقم مساوی است با تقسیم ظرفیت سرمایشی کل به توان ورودی موثر. و با E.E.r شناسانده میشود.

-در هنگام انتخاب کولرگازی حتما کاتالوگ محصول را مطالعه بفرمایید و با ضریب بازده انرژی ورتبه انرژی و کلاس کولر موجود و همچنین آب و هوای محل استفاده کولر مناسب را انتخاب نمایید.هرچه شاخص ها بیشتر باشند کارایی کولر بیشتر است،برای کولرهایی با ظرفیت کمتر 20000btu/hr بازده انرژی بایستی حداقل 10/7 باشد.

-اگر درمنطقه ی گرمسیری زندگی میکنید وبه توان خنک کنندگی بالا و بیش از 24000 نیاز ندارید کمپرسورهای پیستونی انتخاب خوبی هستند و به صورت کلی کمپرسورهای پیستونی در ظرفیتهای کمتر کارایی بسیار خوبی دارند.

-اگر کولر در جایی نصب میشود که تابش مستقیم آفتاب ندارد و هوا به خوبی جریان دارد کمپرسورهای روتاری گزینه ی خوبی هستند.و همچنین برای مناطق معتدل نیز روتاری انتخاب خوبی است.

معمولا هر فضای 20 متری در اتاقی که آفتاب گیری زیادی دارد و دارای چندین پنجره است به 18000 بی تی یو سرمادهی نیاز دارد.

درصورتی که دو تاسه اتاق به نحوی درکنارهم قرار گرفته باشدکه با وصل کندانسور مرکزی بتوان به هر سه فضا لوله کشی را بسط داد می توان از یک کمپرسور با قابلیت وصل چند یونیت اواپراتور به آن استفاده نمود. در این صورت مثلا برای سه اتاق 15 متری که هر کدام به 12000 بی تی یو سرمادهی نیاز دارد می توان با خرید یک یونیت 36000 BTU و سه پنل 12000 BTU به هدف مورد نظر رسید.

فضاهای بزرگی مانند سالن های کنفرانس و … بایستی توسط کولر با پنل های متعدد خنک شود با توجه به تعداد افرادی که در سالن قرار می گیرند پنل ها بایستی در فواصل مناسب نصب گردد. به عنوان مثال می توان از یک یا چند کولر 48000 با چندین پنل استفاده کرد.

درفضاهای بزرگی که بامشکل نصب متعدد پنل همراه است معمولا کولرهای ایستاده قرار می گیرد. یونیت این کولرها در فضای بیرون قرار می گیرد و اتصالات به واحد داخلی وصل می شود . کولرگازی ایستاده نیازی به نصب دیواری ندارد و واحد داخلی روی زمین قرار می گیرد. پرتاب باد این کولر ها بیشتر است وقیمتهای بیشتری را نیز بایستی پرداخت . مدلهای ایستاده در اصل کولر گازی اسپلیتی می باشد که واحد داخل آن به جای پنل دیواری ، واحد ایستاده داخلی است . معمولا توان این کولرها حدود 48000 تا 80000 BTU می باشد

مبرد ماده يا سيالي است كه در سيستم تبريد براي دفع حرارت و توليد سرما مورد استفاده قرار مي گيرد. مبردهاي خوب بوسيله جذب دماي مواد در اواپراتور يعني عمل تبخير در دما و فشار پايين، دماي فضاي مورد نظر را جذب كرده و توسط عمل تقطير در دما و فشار بالاتر دفع مي كند.در گذشته مبردهایی استفاده میشدند که برای محیط زیست و لایه ازون مضر بودند و در حال حاضر مبردهای سازگار و با بیشترین کارایی در حال تولید هستند.

 

ضمانت:

کولر گازی ال جی مدل Next Plus Bv126stq ، ساخت کشور کره ، دارای 10 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی توسط گلدیران می باشند.

خرید و تحویل:

 

پس از سفارشگذاری از طریق اینترنت و یا حضوری و تلفنی،پس از ثبت در عرض 24 ساعت کولراسپلیت ارسال و نصب میگردد،توجه بفرمایید هزینه ی نصب جداگانه میباشد،تحویل در سرتاسر مشهد رایگان خواهد بود،و در شهرستانها کرایه حمل به عهده ی خریدار محترم میباشد.

امنیت خرید از شرکت پایاانرژی:

نماد اعتماد الکترونیکی ، گواهی و تاییدیه ای است که به کسب و کارهای اینترنتی که دارای هویت مشخص و معتبری هستند و در امورات فروش و خدمات به مشتری بدون نقص عمل میکنند از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت اهدا میشود.وجود نماد الکترونیکی که پس از گذراندن مراحل دشوار قانونی به کسب وکار اینترنتی داده میشود،مهر تاییدی است بر خرید راحت و مطمئن از سایت مورد نظر،شرکت پایاانرژی از اولین شرکتهای تخصصی در زمینه ی فنی و مهندسی و تجهیزات و تاسیسات تهویه مطبوع،سرمایش و گرمایش در استان خراسان رضوی میباشد که کسب و کار اینترنتی خود را از سالیان پیش بنا نموده و مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره -که ارزشمندترین و معتبرترین درجه نماد الکترونیکی میباشد،-شده است و نماد اعتماد دوستاره به علت وجود فیلترهای متعدد قانونی و سلامت کسب و کار به شرکتهای بسیار کمی اعطا شده است،همچنین شرکت پایاانرژی با شیوه ی نوین مشتری مداری و خدمت به مشتری،همواره مشتریان محترم را مهمترین اصل قرار داده و رضایت مشتریان عزیز موید این موضوع میباشد،خرید از سامانه ی اینترنتی پایاانرژی بسیار مطمئن و راحت بوده و تمامی سوابق پرداخت،آماده سازی و تحویل به مشتری در سوابق مشتریان عزیز ثبت میگردد و گزارش آن به صورت کامل ارسال میگردد ودر صورت کوچکترین نارضایتی از سوی مشتری،شرکت پایاانرژی خود را متعهد به بازپرداخت و جبران نارضایتی میداند،با آسایش و اطمینان از سایت پایاانرژی خرید نموده و از عرضه ی کالا و محصولات و ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید.

.

.

تماس با ما

مطمئن ترین راه برای پرسیدن سوال  ارسال ایمیل می باشد. اطلاعات زیر در اختیار شما هستند :

 • خراسان رضوی- مشهد-بلوار سازمان آب،بلوار قاضی طباطبائی،قاضی طباطبائی 10
 • 09371111793
 • تلفن: 05137136062 
 • فاکس: 05137516750
بالا