• پشتیبانی : 09371111793
  • دفتر مرکزی:05137136062
0 مورد - 0 ریال
سبد خرید شما خالی است
بروزرسانی

نقد و بررسی تخصصی کولرگازی اسپلیت lg new titan nt096tq

کولرگازی اینورتردار سری v ال جی مدل BV126STQ

اسپلیت کولرهای ال جی در کشور ما از بیشترین اقبال برخوردار بوده است ودر طی سالیان گذشته این برند توانسته است با کیفیت بالای محصولات خود و ارائه ی آپشنهای مختلف و موردنیاز به پرفروشترین برند در سطح کشور تبدیلشود،بویژه آنکه با آب و هوای کشور ما سازگار بوده و اقبال عمومی را به همراه داشته است.کولرگازی اسپلیت ال جی نیوتایتان با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش ارائه شده است،دراین سری از برترین تکنولوژی های ساخت بهره گیری شده است و دیتگاه بدون اینورتر میباشد..از لحاظ قیمتی نیز با توجه به آپشنهای کاربردی قیمت آن مقرون به صرفه است.

ویژگی های مهم کولر گازی ال جی نکست پلاس

-کولرگازی ال جی نیوتایتان دارای قیلترپلاسمیتر آیونایزر میباشد که بوسیله آن دومیلیون یون پلاسمستر در دقسقه تولید میشود و هوایی پاک و مطبوع را به ارمغان میاورد.

PLASMASTER آیونایزر

plasmaster

 

-این کولرگازی 10 متر پرتاب باد به همراه قابلیت پرتاب باد در 4 جهت را به همراه دارد و تمام محیط یکنواخت خنک خواهد شد.

7

-ویژگی حالت خواب عمیق:با کنترل دما در سطح بسیار مطلوب ،آرامشی بی نظیر را پدید میاورد.حداقل دما 18 و حداکثر 30 درجه خواهد بود.

9

-ایجاد سرمایش سریع با سیستم خنک کنندگی سریع

8

-در این کولرگازی کمپرسور مجهزبه تکنولوژی نوین روتاری میباشد واین قابلست راخواهدداشت که درهوایی با درجه حرارت 60 درجه سانتیگراد مورداستفاده قرار بگیرد و مختص آب و هوای کشورمان و گرمسیری ساخته شده است.

compressor

با بکارگیری پره های طلایی (Gold Fin)در قسمت خارجی دستگاه، کندانسور مبدل حرارتی موجود در کولر گازی اسپیلت ال جی new titan پره های کندانسور  از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند

3.

وجود سیستم حفاظت Gold Fin به صورت یک پوشش ایمنی از سطح مبدل حرارتی در برابر زنگ‌زدگی و دیگر عوامل محیطی مخرب محافظت می‌کند.

کولر گازی ال جی new titan nb096tqبرای ایجاد سرمایش از گاز مبرّد R410aبهره می برند و کمپرسور روتاری به کار رفته در این اسپلیت ها تأمین سرمایش و گرمایش را تسهیل بخشیده و با عملکرد مطلوب این کمپرسور، طول عمر این اسپلیت ها افزایش پیدا می کند.

-تمیز کننده خودکار پلاس مستر تعبیه شده در اسپلیت های ال جی نیوتایتان، قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد

6.

به صورت خلاصه و آیتمی :

 kamseda       کم صدا

 partabbad4jahate         پرتاب باد تا 10 متر

 nasbsari        نصب سریع و آسان

 touchpanel        دارای ریموت کنترل

         filtermohafez  فیلتر محافظ

   plasmasteaionaizer        فیلتر پلاسمستر آیونایزر

       partabbad4jahate    پرتاب باد در چهارجهت

    finhaietalaee       پره های طلایی

     tamizkonandekhodkar      تمیز کننده خودکار

     khab      حالت خواب عمیق

      instantcool      سرمایش سریع

      specialkompressor       کمپرسور مخصوص مناطق گرمسیری

نحوه محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت ها :

به صورت تجربی و محاسباتی طبق جدول زیر میتوانیم نسبت به مساحت،کولرگازی مناسب را بارعایت برخی نکات انتخاب نماییم:به صورت معمول برای هرمترمربع از طبقات معمولی ساختمان 400 تا 600 بی تی یو وبرای هر مترمربع ساختمان از طبقه ی پشت بام به دلیل گرم شدن دیوارها و سقف 600 تا 800 بی تی یو درنظر بگیرید

جهت طبقات معمولی

      مساحت

جهت طبقات پشت بام

       مساحت

قدرت سرمایش برحسب btu/hr
تا 15 تا 12 9000
تا 22 تا17 12000
تا 35 تا25 18000
تا 45 تا 34 24000
تا 64 تا 45 32000
تا75 تا55 45000 ایستاده
تا100 تا75 60000 ایستاده

-چنانچه فضای موردنظر آفتاب گیر باشد به ظرفیت های مندرج در جدول بالا 10 درصد اضافه نمایید و اگر آفتابگیر نیست 10 درصد کم نمایید.

بازده انرژی چیست:نسبت توان خروجی به توان ورودی هر دستگاه برقی بازده انرژی خوانده میشود ودر کولرهای گازی این رقم مساوی است با تقسیم ظرفیت سرمایشی کل به توان ورودی موثر. و با E.E.r شناسانده میشود.

-در هنگام انتخاب کولرگازی حتما کاتالوگ محصول را مطالعه بفرمایید و با ضریب بازده انرژی ورتبه انرژی و کلاس کولر موجود و همچنین آب و هوای محل استفاده کولر مناسب را انتخاب نمایید.هرچه شاخص ها بیشتر باشند کارایی کولر بیشتر است،برای کولرهایی با ظرفیت کمتر 20000btu/hr بازده انرژی بایستی حداقل 10/7 باشد.

-اگر درمنطقه ی گرمسیری زندگی میکنید وبه توان خنک کنندگی بالا و بیش از 24000 نیاز ندارید کمپرسورهای پیستونی انتخاب خوبی هستند و به صورت کلی کمپرسورهای پیستونی در ظرفیتهای کمتر کارایی بسیار خوبی دارند.

-اگر کولر در جایی نصب میشود که تابش مستقیم آفتاب ندارد و هوا به خوبی جریان دارد کمپرسورهای روتاری گزینه ی خوبی هستند.و همچنین برای مناطق معتدل نیز روتاری انتخاب خوبی است.

معمولا هر فضای 20 متری در اتاقی که آفتاب گیری زیادی دارد و دارای چندین پنجره است به 18000 بی تی یو سرمادهی نیاز دارد.

درصورتی که دو تاسه اتاق به نحوی درکنارهم قرار گرفته باشدکه با وصل کندانسور مرکزی بتوان به هر سه فضا لوله کشی را بسط داد می توان از یک کمپرسور با قابلیت وصل چند یونیت اواپراتور به آن استفاده نمود. در این صورت مثلا برای سه اتاق 15 متری که هر کدام به 12000 بی تی یو سرمادهی نیاز دارد می توان با خرید یک یونیت 36000 BTU و سه پنل 12000 BTU به هدف مورد نظر رسید.

فضاهای بزرگی مانند سالن های کنفرانس و … بایستی توسط کولر با پنل های متعدد خنک شود با توجه به تعداد افرادی که در سالن قرار می گیرند پنل ها بایستی در فواصل مناسب نصب گردد. به عنوان مثال می توان از یک یا چند کولر 48000 با چندین پنل استفاده کرد.

درفضاهای بزرگی که بامشکل نصب متعدد پنل همراه است معمولا کولرهای ایستاده قرار می گیرد. یونیت این کولرها در فضای بیرون قرار می گیرد و اتصالات به واحد داخلی وصل می شود . کولرگازی ایستاده نیازی به نصب دیواری ندارد و واحد داخلی روی زمین قرار می گیرد. پرتاب باد این کولر ها بیشتر است وقیمتهای بیشتری را نیز بایستی پرداخت . مدلهای ایستاده در اصل کولر گازی اسپلیتی می باشد که واحد داخل آن به جای پنل دیواری ، واحد ایستاده داخلی است . معمولا توان این کولرها حدود 48000 تا 80000 BTU می باشد

مبرد ماده يا سيالي است كه در سيستم تبريد براي دفع حرارت و توليد سرما مورد استفاده قرار مي گيرد. مبردهاي خوب بوسيله جذب دماي مواد در اواپراتور يعني عمل تبخير در دما و فشار پايين، دماي فضاي مورد نظر را جذب كرده و توسط عمل تقطير در دما و فشار بالاتر دفع مي كند.در گذشته مبردهایی استفاده میشدند که برای محیط زیست و لایه ازون مضر بودند و در حال حاضر مبردهای سازگار و با بیشترین کارایی در حال تولید هستند.

ضمانت:

کولر گازی ال جی newtitan nb096tq ، ساخت کشور کره ، دارای 5سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات فنی توسط گلدیران می باشند.

خرید و تحویل:

پس از سفارشگذاری از طریق اینترنت و یا حضوری و تلفنی،پس از ثبت در عرض حداکثر72 ساعت کولراسپلیت ارسال و نصب میگردد،توجه بفرمایید هزینه ی نصب جداگانه میباشد،تحویل در سرتاسر مشهد رایگان خواهد بود،و در شهرستانها کرایه حمل به عهده ی خریدار محترم میباشد.

امنیت خرید از شرکت پایاانرژی:

نماد اعتماد الکترونیکی ، گواهی و تاییدیه ای است که به کسب و کارهای اینترنتی که دارای هویت مشخص و معتبری هستند و در امورات فروش و خدمات به مشتری بدون نقص عمل میکنند از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت اهدا میشود.وجود نماد الکترونیکی که پس از گذراندن مراحل دشوار قانونی به کسب وکار اینترنتی داده میشود،مهر تاییدی است بر خرید راحت و مطمئن از سایت مورد نظر،شرکت پایاانرژی از اولین شرکتهای تخصصی در زمینه ی فنی و مهندسی و تجهیزات و تاسیسات تهویه مطبوع،سرمایش و گرمایش در استان خراسان رضوی میباشد که کسب و کار اینترنتی خود را از سالیان پیش بنا نموده و مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره -که ارزشمندترین و معتبرترین درجه نماد الکترونیکی میباشد،-شده است و نماد اعتماد دوستاره به علت وجود فیلترهای متعدد قانونی و سلامت کسب و کار به شرکتهای بسیار کمی اعطا شده است،همچنین شرکت پایاانرژی با شیوه ی نوین مشتری مداری و خدمت به مشتری،همواره مشتریان محترم را مهمترین اصل قرار داده و رضایت مشتریان عزیز موید این موضوع میباشد،خرید از سامانه ی اینترنتی پایاانرژی بسیار مطمئن و راحت بوده و تمامی سوابق پرداخت،آماده سازی و تحویل به مشتری در سوابق مشتریان عزیز ثبت میگردد و گزارش آن به صورت کامل ارسال میگردد ودر صورت کوچکترین نارضایتی از سوی مشتری،شرکت پایاانرژی خود را متعهد به بازپرداخت و جبران نارضایتی میداند،با آسایش و اطمینان از سایت پایاانرژی خرید نموده و از عرضه ی کالا و محصولات و ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید.

تماس با ما

مطمئن ترین راه برای پرسیدن سوال  ارسال ایمیل می باشد. اطلاعات زیر در اختیار شما هستند :

  • خراسان رضوی- مشهد-بلوار سازمان آب،بلوار قاضی طباطبائی،قاضی طباطبائی 10
  • 09371111793
  • تلفن: 05137136062 
  • فاکس: 05137516750
بالا