• پشتیبانی : 09371111793
  • دفتر مرکزی:05137136062
0 مورد - 0 ریال
سبد خرید شما خالی است
بروزرسانی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

banner 1345892229 1

 

قوانین و مقررات:

کاربر گرامی ،لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات و سامانه ی اینترنتی پایاانرژی ،مطالعه بفرمایید:

-کلیه ی اصول و رویه های شرکت پایاانرژی شهاب شرق مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانو حمایت از حقوق مصرف کننده است،اگر تغییراتی در قوانین و مقررات سایت پس از این انجام شود درهمین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

-محصولات ارائه شده(بجز محصولات تولیدی پایاانرژی شهاب شرق)از شرکتهای معتبر و واردکنندگان رسمی وقانونی تامین میشود و تمامی محصولات از فیلترهای متعدد کیفی شرکت پایاانرژی عبور مینماید و در نتیجه کالاهای عرضه شده از لحاظ کیفی و خدمات پس از فروش از بهترین و معتبرترین کالاها میباشند،محصولات تولیدی پایاانرژی نیز از بهترین متریال و تجهیزات و ساخته شده است و از لحاظ کیفی و مصرف انرژی سرامد محصولات مشابه میباشند،خدمات پس از فروش محصولات پایاانرژی در مقام مقایسه بی نظیر است و هیچ تولید کننده ای در کشور چنین خدمات پس از فروشی را ارائه نمیدهد.

-مسئولیتهای مربوط به کیفیت ،محتوا و تجهیزات و خدمات پس از فروش محصولات به عهده ی شرکت سازنده میباشد ودر برخی موارد علاوه بر گارانتی شرکت سازنده ،شرکت پایاانرژی نیز محصول را تضمین مینماید که در این صورت در وهله ی اول شرکت پایاانرژی جوابگوی مشکلات خواهد بود واگر محصولی علاوه بر گارانتی سازنده،گارانتی پایاانرژی را نیز داشته باشد نمایانگر کیفیت بالای محصول میباشد.

-در هر محصول شرایط تحویل متفاوت است و بسته به شرایط محصول،حجم و وزن محصول و حساسیت محصول و همچنین مکان تحویل در حداکثر زمانهای مختلف تحویل خواهد شد که در توضیحات هر محصول به صورت کامل توضیح داده شده است.

-محصولات شرکتهای مختلف توسط آن شرکت حمل خواهد شد اما شرکت پایاانرژی نیز نظارت کاملی بر حمل و سالم و صحیح رسیدن محصول خواهد داشت،اما اگر نوادریدر این زمینه رخ دهد و یا شرکت ارائه دهدنده محصول قصوری داشته باشد،آن شرکت مسئولیت آن راعهده دار خواهد بود.

-در توضیحات هر محصول در قسمت توضیحات تکمیلی آموزش و اطلاعات مفیدی در مورد چگونگی انتخاب محصول،قدرت و سایز محصول ارائه میشود که با مطالعه ی این بخش ،مشتریان و کاربران گرامی اطلاعات فنی بسیار کاملی را درمورد محصول دریافت میکنند.

-محصولات انحصاری پایاانرژیتوسط شرکت پایاانرژی توسط شرکت پایاانرژی حمل میشود و بسته به قیمت و نوع محصول در سرتاسر مشهد و خراسان رضوی و دیگر شهرستانها ممکن است رایگان باشد و یا کرایه حمل داشته باشد که در توضیحات محصول به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

برخی از محصولات مانند چیلر،دیگ و مواردی که از جنبه های گوناگون بایستی بررسی و محاسبه شوند وبا قدرت و سایزهای متفاوت ارائه میشوند امکان پرداخت پس ازتحویل وجود دارد و این نوع محصول با عقد قرارداد تحویل خواهد شد،و محصولات سفارشی که توسط پایاانرژی ساخته میشوند به علت وجود پارامترها و مبالغ متنوع امکان درج تمامی آنها وجود ندارد که پس از عقد قرارداد،مبلغ قیمت به صورت پرداخت در محل و یا پرداخت دلخواه در بالای سایت پرداخت خواهد شد.

-شرکت پایاانرژی شهاب شرق،شرکتی است در زمینه ی قانونی و مالیاتی بسیار شفاف و ملزم به دریافت ارزش افزوده میباشد،مبالغ اعلام شده درسایت با احتساب ارزش افزوده میباشد که در باقی فروشگاهها و شرکتها این مبلغ در نهایت محاسبه و اخذ خواهد شدکه بایستی به این موضوع توجه ویژه ایمبذول فرمایید.

-در هنگام پرداخت بوسیله ی درگاه ممکن است مشکلاتی در پرداخت بواسطه ی ضعف لحظه ای سیستم بانکی پدیدار گردد که این موضوع به بانک مربوط میشود،اما شرکت پایاانرژی تا مشخص شدن موضوع و خطاهای احتمالی و رفع مشکل در کنار کاربر خواهد بود و مشتری را تا لحظه ی آخر خرید حمایت میکند.

-شرکت پایاانرژی علاوه بر عرضه ی محصولات در سایت،پلنهای بازاریابیو فروشی را برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان معرفی نموده است که پس از مطالعه ی شرایط و توضیحات،مبلغ و دستمزدآن با شرح کامل در قسمت پرداخت به صورت مبلغ آزاد پرداخت خواهد شد و رسید و فکتور آن از سوی شرکت ارائه خواهد شد.

-کاربران گرامی در هنگام عضویت و ثبت سفارش بایستی اطلاعات فرم را به صورت کامل وبا دقت و با اطلاعات صحیح پر نمایند و در صورتی که اطلاعات ناقص باشد مشکلاتی درزمینه ی تحویل پدیدار خواهد بود که خریدار مسئول این موضوع میباشد.

-پایاانرژی خود را متعهد به محافظت از اطلاعات خصوصی و رعایت حریم مشتریان میداند وبدین منظور سیستم امنیتی سایت با بهترین تکنولوژی های موجود مجهز میشوند و مشتریان و کاربران گرامی هیچگونه نگرانی بابت امنیت سایت نخواهند داشت.

-تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجراست.

امنیت خرید از شرکت پایاانرژی:

نماد اعتماد الکترونیکی ، گواهی و تاییدیه ای است که به کسب و کارهای اینترنتی که دارای هویت مشخص و معتبری هستند و در امورات فروش و خدمات به مشتری بدون نقص عمل میکنند از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت اهدا میشود.وجود نماد الکترونیکی که پس از گذراندن مراحل دشوار قانونی به کسب وکار اینترنتی داده میشود،مهر تاییدی است بر خرید راحت و مطمئن از سایت مورد نظر،شرکت پایاانرژی از اولین شرکتهای تخصصی در زمینه ی فنی و مهندسی و تجهیزات و تاسیسات تهویه مطبوع،سرمایش و گرمایش در استان خراسان رضوی میباشد که کسب و کار اینترنتی خود را از سالیان پیش بنا نموده و مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره -که ارزشمندترین و معتبرترین درجه نماد الکترونیکی میباشد،-شده است و نماد اعتماد دوستاره به علت وجود فیلترهای متعدد قانونی و سلامت کسب و کار به شرکتهای بسیار کمی اعطا شده است،همچنین شرکت پایاانرژی با شیوه ی نوین مشتری مداری و خدمت به مشتری،همواره مشتریان محترم را مهمترین اصل قرار داده و رضایت مشتریان عزیز موید این موضوع میباشد،خرید از سامانه ی اینترنتی پایاانرژی بسیار مطمئن و راحت بوده و تمامی سوابق پرداخت،آماده سازی و تحویل به مشتری در سوابق مشتریان عزیز ثبت میگردد و گزارش آن به صورت کامل ارسال میگردد ودر صورت کوچکترین نارضایتی از سوی مشتری،شرکت پایاانرژی خود را متعهد به بازپرداخت و جبران نارضایتی میداند،با آسایش و اطمینان از سایت پایاانرژی خرید نموده و از عرضه ی کالا و محصولات و ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید.

تماس با ما

مطمئن ترین راه برای پرسیدن سوال  ارسال ایمیل می باشد. اطلاعات زیر در اختیار شما هستند :

  • خراسان رضوی- مشهد-بلوار سازمان آب،بلوار قاضی طباطبائی،قاضی طباطبائی 10
  • 09371111793
  • تلفن: 05137136062 
  • فاکس: 05137516750
بالا